У кошику порожньо!
Мультимедійний центр Sigma E7232
Безкоштовна доставка по Україні!
Коротко про Sigma E7232:
OC: Android 10
Тип: USB (бездискові)
Bluetooth: Є
GPS: Є
Вихідна потужність 4x45 Вт
Розмір екрана 7''
Опер. пам'ять 2 GB
Основна характеристика:
Автомагнітоли марки Sigma регулярно розвінчують міф про те, що недороге не може бути якісним. Модель E7232 – ще один приклад того, як один пристрій може поєднувати дуже гідний медіацентр з набором специфічних автомобільних сервісів, і при цьому мати дуже скромний цінник.
В основі роботи Sigma E7232 – операційна система Android, що надає доступ до величезної кількості різноманітних програм та різноманітної інформації, а це, у свою чергу, надає користувачеві свободу вибору.
Магнітол обслуговує досить потужний 4 ядерний процесор, та й пам'яті в ній цілком достатньо для обробки будь-яких завдань. Крім того, пристрій може похвалитися високоякісним дисплеєм на матриці IPS та ще й сенсорним, що значно підвищує рівень комфорту при користуванні пристроєм.
Модуль GPS дозволяє з високою точністю орієнтуватися на місцевості і вибирати оптимальний маршрут, причому в Play Market можна підібрати ту навігаційну програму, яка припаде Вам до смаку.
Sigma E7232 має у своєму арсеналі всі сучасні можливості комунікації, контактні та безконтактні. Зокрема, наявність Wi-Fi дозволяє виходити в Інтернет через смартфон, використовуючи його як точку роздачі.
Основні особливості моделі E7232
- Процесор AC8227L має чотири ядра, що працюють з тактовою частотою 1.1ГГц, його продуктивності достатньо для одночасного функціонування кількох додатків;
- Пам'ять - 2Гб оперативної та 32Гб стаціонарної (вбудованої), цього цілком достатньо для підтримки безперебійної роботи магнітоли та зберігання солідного масиву всіляких даних;
- ОС Android 10 – актуальна, але багаторазово перевірена та добре знайома багатьом версія;
- Сенсорний дисплей , в якому використана технологія IPS, при розмірі 7" має чудову роздільну здатність - 1280х720р, що дозволяє використовувати його навіть для перегляду кінофільмів, не кажучи вже про навігатор;
- Радіомодуль Mt6625 , що працює у FM-діапазоні, добре утримує сигнал, має пам'ять на 18 станцій;
- Bluetooth зв'язує магнітолу зі сторонніми пристроями, зокрема, забезпечуючи можливість безпечного спілкування по телефону – без відриву від керування автомобілем;
- Wi-Fi дає магнітолі можливість виходити у Всесвітню мережу, використовуючи як роутер смартфон, планшет тощо;
- Zlink забезпечує синхронізацію пристрою зі смартфоном, емулюючи Android Auto та CarPlay;
- Відеоспостереження – підтримка камери переднього/заднього вигляду та кругового огляду.
Переваги магнітоли Sigma E7232
- Високоякісний екран , яскравий контрастний, з натуральною передачею кольорів, він дозволяє легко сприймати будь-яку службову інформацію і отримувати задоволення від перегляду відеопродукції;
- Зручність використання – сенсорне керування пристроєм, підтримка кнопок керма, проста, інтуїтивно зрозуміла система меню та гучний зв'язок надають автомобілісту новий рівень комфорту;
- Багатофункціональність – архітектура пристрою поєднує в собі непоганий розважальний центр та пакет функцій, що підвищують зручність та безпеку водіння та паркування;
- Відмінний баланс ціни та якості - цю сучасну, магнітолу, з широким набором можливостей, можна придбати за дуже помірною ціною.
Головний пристрій Sigma E7232 – гідна заміна заводської магнітолі. Вона стане для Вас і кваліфікованим помічником, і веселим попутником, який розважить у дорозі Вас і Ваших пасажирів.
Загальні характеристики магнітоли
- Типорозмір: 2 DIN
- Тип пристрою: Мультимедіа
- Підсвічування кнопок: Multicolor
- GPS навігація: Є
- Вихідна потужність: 4x45 Вт
- Гарантія: 12 місяців
- Операційна система: Android
Склад
- Лінійний вихід: -
- Вихід сабвуфера:
- Відео вихід: Є
- Bluetooth: Є
- Вбудований TV тюнер: Ні
- Вбудований DSP-процесор: Ні
- Wi-Fi: Є
Дисплей
- Вид дисплея: Сенсорний, Графічний (картинка)
- TFT-дисплей: 7 (дюйм.)
- Роздільна здатність дисплея: 1280x720
- Система відеозображення: NTSC/PAL
Управління
- Пульт ДК: Є в комплекті
- Управління сабвуфером:
- Підтримка керування на кермі: Є
Інтерфейси
- USB вхід: Тиловий
- Слот картки пам'яті: Є
- AUX вхід: Ні
- CD-привід: Ні
- Доступ до CD: Ні
- Підтримка iOS/Android: Повна
- Живлення USB (1A): Є
- Підключення камери заднього виду:
Захист
- Лицьова панель: Стаціонарна

