У кошику порожньо!
Автоакустика Nakamichi NSE-1617
Коротко про Nakamichi NSE-1617:
4-смугова коаксіальна
Розмір акустики 6-6.5 "(16-17см)
Номінальна потужність 20 Вт
Настановна глибина 45 мм
Nakamichi NSE-1617 коаксіальна акустична система розміру 6 ". Завдяки широкому спектру частот ви зможете чути набагато більше. Чотирьохсмугова система забезпечить детальне звучання без призвуків і шуму навіть на високих рівнях гучності. За допомогою цієї пари коаксіальних динаміків ви можете замінити будь-яку штатну акустику такого ж розміру, незалежно від того, де вона встановлена - в передніх, задніх дверях вашого автомобіля або на задній полиці.
Цікавою особливістю конструкції є те, що динаміки мають 4 смуги відтворення звуку. При цьому, високочастотник не домінує над дифузором, а має плоску поверхню, що дозволяє його безболісно закрити штатної гратами. Посадкова глибина динаміка надзвичайно мала і становить всього 45 мм. Діаметр монтажного отвору не виходить за межі 125 мм.
У конструкції використовуються матеріали традиційні для серії акустичних систем Nakamichi N-power. Поліпропіленовий дифузор на підвісі з спіненого поліуретану, магнітна система вагою 102 г., діаметр звукової котушки 20.4 мм. Динаміки відносяться до серії, яка характеризується високою якістю, неперевершеною ефективністю з потужним звуком. Рекомендуються для роботи від магнітоли.
Технічні характеристики:
- 4-смуговий коаксіальний акустична система
- Реальний розмір 15,24 см (6 ")
- Потужність RMS 20 Вт
- Потужність PMPO 400 Вт
- Опір 4 Ом
- Чутливість 86 дБ
- Частотний діапазон 85 Гц - 20 кГц
- Діаметр монтажного отвору 125 мм
- Настановна глибина 45 мм
- Маса магніту 146 г
- Звукова котушка ASV 25,5 мм

